Rogoznica - Marína Frapa

  Pozice: 43°31´ N   15°58´ E
VHF: kanál 17
Telefon: +385 22 559 931
Fax: +385 22 559 932
email:  
www:  
 
Otevřeno: celoročně Rogoznica - Marína Frapa - mapa
Kapacita: ? míst na vodě, 150 míst na pevnině
Vybavení: 220V, voda, recepce, wc a sprchy, obchod s náhradními díly, směnárna, ubytování, restaurace, kapitánský klub, potraviny, pizzerie, parkoviště (parkovat lze i před marínou).
Poznámky: Tankovací stanice v maríně. U areálu maríny je pěkné mořské jezero spojené s mořem podzemním kanálem. Jezero vzniklo propadnutím stropu velké jeskyně. Marína vysoké třídy, trochu snobská až kýčovitá. Kotvící megajachty. Ostrovní městečko Rogoznica leží na druhé straně zálivu. Mola číslována vzestupně směrem k výjezdu z maríny. Poslední molo (vlnolam, značně obrostlý slávkou jedlou) má rovněž mooringové lana i z vnější strany. Koncovou část občas využívají vodní taxi a výletní lodě. Stání do 2 hod není zpoplatněno. V létě se u maríny vyskytují ještě vyvazovací boje (placené). U vlnolamu je rovněž kabinka s občasným personálem, který registruje vjezd do mariny. Část mariny (vč. recepce a většiny dalších zařízení) je na umělém ostrůvku spojeném s pevninou dvěma mosty. Pro hosty jsou většinou vyhrazeny mnísta na molech směrem ven ze zátoky, takže se poměrně projdete než dojdete do recepce.

 

 

Vyhledat loď l Kapitánské kurzy l Kapitánské průkazy l Počasí Chorvatsko l Počasí Řecko l Meteorologie l Pojištění kauce l Partneři l Mapa stránek I Chorvatsko apartmány
EUROMARINA 2010
Chorvatsko apartmány I ShoreHotel I Windsurfing l eShop4U l MujAndilek
x